PLAYERS DEVELOPMENT CAMP

Predstavujeme Vám náš nový koncept kondičnej prípravy pre basketbalistov....


Príprava na sezónu aká tu ešte nebola.

➡️Čo môžeš očakávať? 

Systematický, komplexný, individualizovaný tréningový proces na základe tvojich schopností a skúseností. Tréningy v najkvalitnejších priestoroch a pod dohľadom odborníkov. Náš tím pozostáva z kondičných trénerov a basketbalových špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami a mnohými spokojnými zverencami.

➡️Čoho sa nemusíš obávať?

❌Zbytočných, neefektívnych tréningových jednotiek zostavených z kulturistických magazínov minulého storočia.

❌ Nekonečných vytrvalostných behov a 12 minútoviek.

❌ Nudných, opakujúcich sa tréningových prostriedkov.

➡️Čo získaš?

✔️Rozvoj kondičných schopností ako sila, rýchlosť, vytrvalosť či obratnosť a koordinácia. 

✔️Rozvoj kognitívnych schopnosti, ktoré sú pre hráčov kľúčové. 

✔️Vstupné testovanie, ktoré odhalí tvoje slabé a silné stránky, a podľa ktorého nastavíme tréningové zaťaženie. 

✔️Teoretické poznatky ku všetkým absolvovaným tréningovým jednotkám. Odpovede na otázky: Ako? Prečo? Kedy? Koľko? Atď... 

✔️Regeneráčné procedúry (kryokomora, mobility & recovery koncept, hypervolt) 

✔️Pitný režim. 

✔️Merch nášho campu.


➡️Pre koho je camp určený?

Pre hráčov seniorských a juniorských kategórii (muži) a seniorských (ženy), ktorí majú záujem zodpovedne sa pripraviť na novú sezónu. Zlepšiť svoje schopnosti a basketbalové zručnosti. Obzvlášt teraz po dlhšej pauze spôsobenej pandémiou, kedy je riziko bezkontaktného zranenia vyššie ako inokedy.

➡️Kde sa bude trénovať?

V najmodernejších priestoroch Slovenského olympíjskeho centra, x-bionic®️ sphere, a mestskej športovej hale v Šamoríne. K dispozícií nám bude plnevybavený gym, atletický štadión a športová hala.

➡️Kto sme?

✔️Martin Blaho: jeden z najuznávanejších a najrešpektovanejších basketbalových odborníkov so zameraním predovšetkým na rozvoj basketbalových zručností a individuálny herný výkon. 

✔️Martin Bielopotocký: absolvent FTVŠ UK, bývalí vrcholový hráč basketbalu, kondičný tréner národného tímu u-16 v roku 2018 a v súčasnosti osobný a kondičný tréner a atlét v krátkych šprintoch.

✔️Andrej Adamovič: absolvent FTVŠ UK, jeden z popredných slovenských odborníkov v silovo-kondičnom trénerstve, zakladateľ slovenskej asociácie skokanov do vody a atlét so zameraním na krátke šprinty.

✔️Martin Hrebičík: absolvent FTVŠ UK v špecializácií basketbal. Tréner mládeže MBK Karlovka.
Bližšie info získaš mailom, správou alebo telefonicky na hore uvedených kontaktoch.

Ubytovanie a strava sa hradí individuálne no v prípade potreby vieme pomôcť, poradiť.

Prihlasovanie na camp je limitované počtom a do 1.7. 2020, mailom na martin@aosconditioning.sk 

Neváhaj a kontaktuj nás. Tešíme sa na spoluprácu.


Martin Blaho je v súčasnosti Skills Development Coach jedného z najlepších mužských profesionálnych klubov v ČR - DEKSTONE Turi Svitavy, a dlhodobo spolupracuje s mnohými  slovenskými reprezentantmi (Vladimír Brodzianský, Viktor Juríček, Andre Jones, Richard Korner, Michael Fusek, Mário Ihring...) Je tvorcom projektu Blaho Basket a realizátor blaho basket all-stars game, ktorej sa zúčastnila široká elita slovenského basketbalu, na čele s legendami ako Anton Gavel, či Radoslav Rančík.


Martin Bielopotocký  je absolvent FTVŠ UK. Momentálne pôsobí ako kondičný a osobný tréner. Medzi jeho zverencov patria športovci rôzneho zamerania ( basketbal, volejbal, americký futbal, futbal, atletika ). V tréningoch využíva skúsenosti z rôznych odborných kurzov či seminárov, ale predovšetkým z vlastnej basketbalovej kariéry, a zo skúseností nadobudnutých počas súťaženia v atletike a hrania amerického futbalu. Je spolutvorcom projektu AOS conditioning. Za zmienku stojí jeho pôsobenie v reprezentačnom tíme u-16 ako kondičný tréner, realizácia predsezónnej prípravy klubu Bratislava Monarchs či účasť na akademických ME v basketbale ako hráč a kondičný tréner.


Andrej Adamovič je tiež absolventom FTVŠ UK, Taktiež je spolutvorcom projektu AOS conditioning. Je jedným z popredných odborníkov silovo-kondičného trénerstva na Slovensku. Andyho vedomosti pochádzajú z mnohých medzinárodných školení a vzdelávacích kurzov. Jeho vedením prešli stovky spokojných zverencov a odtrénoval tisíce individuálnych tréningov. Súťažne sa venuje atletike a zaujímavosťou je, že založil Slovenskú asociáciu skokanov do vody. 


Martin Hrebičík študuje na FTVŠ UK špecializáciu basketbal. Je odchovancom Považsko Bystrického basketbalu a v súčasnosti hráva v 1. lige za Petržalku, patrí tiež k oporám fakultného a univerzitného basketbalového tímu. Trénerske skúsenosti získava v MBK Karlovka ako hlavný tréner v mini kategóriach a asistent trénera v  žiackych/dorasteneckých kategóriach.